loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hurtownia ogumienia na systemie ERP Comarch Altum

THART, jedna z największych na Dolnym Śląsku hurtowni ogumienia, usprawnia procesy biznesowe przez zastosowanie pakietu ERP Comarch ALTUM. Wdrożenie prowadzi jeden z ponad 900 Partnerów Comarch - Jura-Soft Sp. z o.o. z Katowic.

THART od 18 lat zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą ogumienia. Firma prowadzi handel i serwis szerokiej gamy opon. Jednocześnie rozwijany jest serwis obsługi mechanicznej samochodów osobowych i dostawczych – warsztat wyposażono w nowoczesny sprzęt. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że wzrosły jej potrzeby w zakresie informatyzacji. Rosnący stopień skomplikowania procesów biznesowych wymagał nowoczesnego, wydajnego, elastycznego rozwiązania. Dlatego wybór padł na Comarch ALTUM.

Wdrożenie obejmuje wszystkie obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa, m.in. serwis, handel, logistykę, księgowość i finanse, analizy i raportowanie. Już niebawem z systemu będzie korzystać 28 użytkowników.

O wyborze Comarch ALTUM przesądziły możliwości szerokiego zakresu modyfikacji systemu pozwalające dostosować system do potrzeb biznesu oraz zaufanie do firmy wdrożeniowej wynikające z ich doświadczenia w realizacji projektu w innej firmie należącej do grupy PSO - mówi Teodor Hajdaczuk właściciel firmy THART.

Prace wdrożeniowe prowadzi Partner Comarch firma Jura-Soft z Katowic – przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w zakresie systemów ERP. Jura-Soft, wychodząc naprzeciw Klientowi, dostosowała platformę Comarch ALTUM do jego potrzeb. Dzięki możliwości tworzenia rozszerzeń funkcjonalnych, a także modyfikacji istniejących funkcjonalności, Comarch ALTUM może być maksymalnie dostosowany do specyfiki działania firmy THART.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top