loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ZINO stawia na system ERP TETY

Warszawska spółka handlowa ZINO Sp.z o.o wybrała system ERP TETA Constelletion.Net. Prace potrwają do lutego 2010 r.

ZINO zdecydowało się na wdrożenie 6 modułów oprogramowania, które usprawni działalność firmy (Personel.Net, Finanse.Net, Majątek Trwały.Net, Logistyka. Net, CRM oraz e-Commerce). Prace rozpoczęły się w czerwcu bieżącego roku. Pierwsze elementy systemu zostaną uruchomione w październiku 2009 r.

Wdrożenie w ZINO to kolejny przykład, że małe i średnie przedsiębiorstwa dostrzegły korzyści jakie płyną z wdrożenia nowoczesnego systemu do zarządzania. Mimo, planów oszczędnościowych związanych z kryzysem, firmy te są świadome, że nowoczesna informatyka to przewaga konkurencyjna, która może być jednym z elementów sukcesu w przyszłości- podkreśla Jerzy Krawczyk, prezes TETA SA.

TETA zobowiązała się również do przeprowadzenia modyfikacji systemu tak by uwzględniał specyfikę działalności klienta: bieżąca kontrola stanów magazynowych czy kontrolę spójności cen we wszystkich placówkach ZINO.

Do wdrożenia zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP przymierzaliśmy się od trzech lat. Wybraliśmy oprogramowanie TETY gdyż jest najbardziej elastyczne i przyjazne, co nie znaczy ,że wdrożenie jest proste . Zdajemy sobie sprawę ,że uruchomienie systemu w obszarze całej firmy ( integracja 15 punktów handlowych z działem księgowym i Zarządem) jest odważnym przedsięwzięciem, ale liczymy na profesjonalizm TETY i zminimalizowanie zagrożeń przez etapowe uruchamianie aplikacji- zaznacza Iwona Korzeniewska v-ce prezes Zino

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top