loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
 

Bispol postawił na system ERP MAAT

 Firma BISPOL zajmuje się produkcją świec i zniczy. O skali produkcji świadczą liczby: firma zajmuje ponad 3 hektary, w tym ponad hektar to hale produkcyjne. W sezonie zatrudnionych jest nawet 700 pracowników.

Najważniejszymi celami projektu jest zarządzanie magazynami wysokiego składowania i sprawna obsługa produkcji wraz z rzetelnym wyliczeniem kosztów rzeczywistych. Prócz tej funkcjonalności celem podpisanego kontraktu jest wdrożenie modułów systemu ERP MAAT związanych z zarządzaniem finansami, logistyką oraz kadrami i płacami.

Duża gama produktów oferowanych przez Firmę BISPOL oraz ich sezonowość stawia przed Firmą duże wyzwania organizacyjne i logistyczne. Do sprawnego wspomagania zarządzania potrzebne są nowoczesne systemy informatyczne. System Maat jest takim narzędziem, pozwoli Użytkownikom zrealizować wytyczone cele - Zbigniew Pokora, szef projektu ze strony COMP Soft

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top