loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

BOZ  i system ERP TETY

Firma Handlowa BOZ zdecydowała się na zakup pakietu ERP – TETA Constellation. Wdrożenie prowadzi partner biznesowy TETY – rzeszowska spółka BMM.

Prace nad wdrożeniem systemu ERP TETA Constellation poszerzone dodatkowo o oprogramowanie TETA Controlling potrwają do marca 2010 r. BOZ postanowił zakupić wszystkie dostępne moduły systemu TETA Constellation: Księgowość i Kadry, Sprzedaż i Zaopatrzenie, Produkcja, Magazyny, Transport, Controlling, a także moduły umożliwiające współpracę z kontrahentami przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych oraz zarządzające pracą magazynów, określane ogólnie jako „magazyn wysokiego składowania”.

TETA Constellation to nasz sztandarowy produkt. Wraz z rosnącą liczbą referencji od klientów, coraz więcej firm jest zainteresowanych pakietem lub poszczególnymi jego modułami. Spora część klientów decyduje się też na wymianę systemu starszej generacji jakim był TETA Biznes Partner – podkreśla Sławomir Piwko, wiceprezes TETY.

Firma Handlowa BOZ jest kolejną firmą, która w tym roku zdecydowała się na zakup systemu TETA Constellation przy współpracy z rzeszowską spółką BMM. System ERP zostanie wdrożony w BOZ w wyniku realizacji projektu – „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTWA W OPARCIU O WDROŻENIE SYSTEMU TYPU B2B”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Poszukiwaliśmy systemu, który zautomatyzowałby procesy gospodarcze łączące podmioty realizowanego przez nas projektu, koordynował działania między nimi oraz umożliwiał wzajemną wymianę informacji na drodze elektronicznej, co przełoży się m.in. na skrócenie czasu obsługi klientów i realizacji zamówień oraz podniesie jakość i profesjonalizm usług. System firmy TETA, posiadającej wiele referencji w obszarze firm handlowych, wydawał się do tego najodpowiedniejszy, a dodatkowy atut stanowiła bliskość partnera wdrożeniowego – firmy BMM z Rzeszowa – podkreślił Wojciech Początek – kierownik projektu z ramienia Firmy BOZ.

BMM to wieloletni partner wrocławskiej TETY. Oprócz wdrażania oprogramowania obcego zajmuje się również integracją aplikacyjną i systemową, serwisem systemów IT oraz tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania własnego.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top