loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Aplikacja Infor MyDay na platformie Infor ERP LN

INFOR  - ERP, zarządzanie finansami, systemy ERPFirma Infor poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu aplikacji Infor MyDay dla Infor ERP LN, czyli platformy do zarządzania zasobami przedsiębiorstw w obszarze produkcji dyskretnej. MyDay to nowoczesny i dynamiczny interfejs do aplikacji Infor, który pozwala na centralny dostęp do wszystkich informacji potrzebnych w codziennej pracy. Firmy korzystające z Infor ERP LN z Feature Pack 5 (lub wyżej) mogą skorzystać z nowej aplikacji już dziś, bez żadnych dodatkowych opłat.


Infor MyDay wybiera najbardziej kluczowe i potrzebne dane zgromadzone w Infor ERP LN i dostarcza je do konkretnych pracowników zgodnie z ich rolą i zadaniami w organizacji. W przeszłości systemy ERP często “ukrywały” dane przed użytkownikiem utrudniając ich analizę i wykorzystanie. Aplikacja MyDay zmienia sytuację całkowicie i daje dostęp do danych właściwym ludziom ułatwiając i przyspieszając reakcje firmy.

System ERP LN firmy Infor był dla nas wyjątkowo skutecznym narzędziem w usprawnieniu procesów biznesowych, znacząco zmniejszając koszty administracji i dając dużo lepszy dostęp do naszych danych - powiedział Frans Brackel, menedżer ds. logistyki w firmie Drefema, wiodącym producencie bezpiecznych siodełek rowerowych w Holandii. Rozpoczynamy właśnie korzystanie z aplikacji Infor MyDay i mamy duże nadzieje związane z dostępem do najaktualniejszych danych w czasie rzeczywistym. Przegląd wyników i wgląd online do raportów wraz z możliwością dojścia do danych wyjściowych, będą szczególnie cenne dla naszych użytkowników. Wdrożenie Infor MyDay wraz z kolejnymi komponentami i aplikacjami systemu ERP LN, takimi jak Infor Decisions, da naszej firmie potężny zwrot z inwestycji i pozwoli nam zrozumieć głębiej nasze wyniki biznesowe.

Spersonalizowana informacja w Infor MyDay to pomoc dla producentów

Firma Infor zidentyfikowała ponad 150 stanowisk w obszarach: operacyjnym, sprzedaży, produkcji czy finansowym, dla których aplikacja Infor MyDay potrafi personalizować dostarczaną informację. Przekazywane użytkownikom dane mogą pomóc producentowi w poprawieniu przepływów finansowych, zyskowności, zmniejszeniu kosztów operacyjnych, poprawie jakości i szybszym reagowaniu na problemy.

Firmy działające w obszarze produkcji dyskretnej muszą znajdować ciągle nowe sposoby na redukowanie kosztów bez narażania jakości. Aplikacja Infor MyDay pozwala osobom w dziale operacyjnym i w dziale produkcji analizować wykorzystanie zasobów, zużycie materiałów i inne dane związane z produkcją. Daje to wgląd w zmiany w trendach cenowych oraz zagadnieniach jakości. Użytkownicy, wykorzystując informacje z Infor MyDay, podejmą lepsze decyzje, unikną niepotrzebnych wydatków i zanotują ogólny wzrost efektywności działania.

Producenci korzystający z Infor MyDay mogą poprawić obsługę klienta korzystając z informacji o faktycznym koszcie obsługi w konkretnym przypadku, co pozwala na priorytyzację inwestycji w klientów pod kątem opłacalności. Poprzez analizowanie napływających zamówień i stanu magazynowego aplikacja jest w stanie informować działy sprzedaży i finansów o aktualnych cenach produktów, poziomie oferowanych i faktycznych zniżek a także pomagać w redukcji kosztów i dodawaniu dopasowanych usług. Z punktu widzenia firmy, taka przejrzystość w dostępie do danych przyczynia się do maksymalizacji przychodów i zysków.

Dodatkową korzyścią dla producentów oferowaną przez Infor MyDay jest usprawnienie przepływów finansowych poprzez dostarczanie działowi finansowemu szczegółowych danych, co pozwala na lepsze zarządzanie kapitałem i szybsze optymalizowanie przepływów.

Rozwiązania ERP od wielu lat polegały na zbieraniu i organizowaniu gigantycznych ilości danych z całego przedsiębiorstwa – od sterowania produkcją po zarządzanie administracją firmy” powiedział Jeff Abot wiceprezes ds. marketingu rozwiązań Infor. “Aplikacja MyDay przenosi systemy ERP na kolejny etap w rozwoju poprzez dostarczanie właściwych danych do odpowiednich użytkowników, co oznacza dla tych ostatnich koniec kłopotliwego grzebania w kolumnach liczb.

Architektura Infor Open SOA

Aplikacja Infor MyDay oparta jest na architekturze zorientowanej na usługi - Infor Open SOA, która wykorzystuje branżowe standardy języka danych biznesowych do wymiany informacji między rozwiązaniami Infor i innymi systemami. Infor Open SOA stanowi podstawę do integracji danych pochodzących zarówno z systemów Infor, jak i z systemów zewnętrznych. Dzięki tej wyjątkowej architekturze klienci Infor mogą w szybki sposób dodawać kolejne aplikacje zarówno pochodzące z Infor, jak i od innych dostawców lub stworzone wewnętrznie. W ten sposób unikają zakłócania pracy innych systemów. Użytkownicy mogą być zatem pewni, że wprowadzanie kolejnych komponentów i udoskonaleń do aplikacji będzie procesem bezbolesnym.

Źródło: http://pl.infor.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top