loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polska Woda z algorytmem ERP

ABGZakończyło się wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX prowadzone przez ABG w spółce Polska Woda Sp. z o.o. W wyniku realizacji projektu uruchomiono następujące moduły: księga główna, finanse, środki trwałe, umowy handlowe, zarządzanie magazynem, logistyka, bankowość elektroniczna.Projekt rozpoczął się w grudniu 2007 roku. Start produkcyjny systemu nastąpił już w marcu 2008 roku. Tym niemniej prace wdrożeniowe związane z implementacją pozostałych funkcjonalności, wchodzących w zakres projektu były kontynuowane.

Wdrożenie zostało przeprowadzone przez zespół dwóch konsultantów przy wsparciu programistów. W ramach wdrożenia Microsoft Dynamics AX wykonane zostały również drobne modyfikacje programistyczne oraz transfer danych z dotychczasowych systemów. Obecnie z systemu korzysta 20 równoczesnych użytkowników.

System ERP Microsoft Dynamics AX umożliwia firmie Polska Woda Sp. z o.o. szybkie reagowanie na zmiany na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. System ułatwia raportowanie oraz dokonywanie analiz ekonomicznych. Jego wdrożenie pozwala na sprawniejsze zarządzanie kontaktami z klientem. Wszystkie dane rejestrowane są w systemie tylko raz i są dostępne dla wszystkich uprawnionych użytkowników w tym samym czasie.

Polska Woda jest firmą należącą do grupy Danone oraz San Benedetto, która zatrudnia około 80 osób. Specjalizuje się w rozlewaniu wód źródlanych i napojów oraz ich sprzedaży hurtowej. Primavera - marka Polskiej Wody - postrzegana jest jako jedna z najlepszych, o czym świadczą liczne nagrody oraz wyróżnienia m.in. dwukrotne zwycięstwo w konkursie na Najbardziej Innowacyjny Produkt Roku – Wybór Konsumentów, Laur Konsumenta czy też pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka.

Źródło: www.abg.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top