loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cross Jeanswear Co. usprawnia sprzedaż z Asseco

Asseco Business Solutions podpisało umowę z polskim oddziałem firmy Cross Jeanswear Co. na wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie sprzedażą i gospodarką magazynową WA-PRO WF-Mag Prestiż. Asseco BS dostarczy również sprzęt komputerowy swojego Partnera technologicznego – firmy Dell. Projekt obejmie zasięgiem całą Polskę. Oprogramowanie WA-PRO będzie uruchomione w centrali oraz w punktach sprzedaży Cross Jeanswear Co.


Program Asseco BS WF-Mag Prestiż będzie wspierał pracę Cross Jeanswear Co. w zakresie hurtowej sprzedaży w centrali i oddziałach firmy oraz sprzedaży detalicznej, realizowanej przez sieć kilkudziesięciu sklepów Cross na terenie całej Polski. Uruchomiona instalacja obejmie kilkadziesiąt stanowisk. Prace będą realizowane online z wykorzystaniem usług terminalowych.

Cross Jeanswear Co. zdecydowało się także na stałą usługę serwisową Asseco BS oraz kompleksowe szkolenia pracowników z obsługi oprogramowania WF-Mag. Ponadto Asseco BS zaopatrzy Cross’a w serwery marki Dell, które od tej jesieni znajdują się w ofercie Asseco Business Solutions.

Cross Jeanswear Co. to międzynarodowa marka o globalnym zasięgu. Firma Cross Poland Sp. z o.o. od wielu lat odnosi sukcesy na rynku polskim, dzięki m.in. wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii.

Aby umożliwić dalszą ekspansję naszej marki zdecydowaliśmy się na wdrożenie specjalistycznych narzędzi informatycznych – wyjaśnia Przemysław Madejski IT Manager Cross Jeanswear Co.

Cieszymy się, że będziemy mieć udział w rozwoju naszego nowego klienta w na terenie Polski – mówi Rafał Wnorowski, Dyrektor Sprzedaży Oprogramowania WA-PRO w Asseco Business Solutions.

Źródło: ASSECO BUSINESS SOLUTIONS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top