loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa Brammer Polska z systemem

Adapta rozpoczyna wdrożenie w kolejnych przedsiębiorstwach, należących do Grupy Brammer Polska. Dotychczas system ERP ADAPTIX został zaimplementowany w dwóch spółkach należących do Grupy: FIN S.A. oraz KMF Sp. z o.o. Jeszcze w tym roku ADAPTIX zostanie wdrożony w dwóch kolejnych: Masterpol i Masterpol AFT.


System pomoże przedsiębiorstwom w sprawnym prowadzeniu ewidencji w systemach logistycznych (już od stycznia 2009 r.), oraz umożliwi raportowanie dla wewnętrznych systemów zarządzania Grupy Brammer.

Zakończenie pełnego wdrożenia planowane jest na pierwszy kwartał 2009 roku. Implementacja ADAPTIX w nowych spółkach realizowana jest przy współpracy wykwalifikowanej kadry Adapta oraz FIN S.A.

Źródło: www.adapta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top