loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metalzbyt z pakietem ERP CDN XL

Metalzbyt, jedna z większych firm województwa pomorskiego, zdecydowała się na zmianę systemu informatycznego. Wybór padł na oprogramowanie ERP CDN XL.


Metalzbyt zakupił system CDN XL w czerwcu tego roku. Teraz jest w trakcie wdrożenia, którym zajmuje się Platynowy Partner Comarch – Insoft Consulting. Wdrożenie obejmie moduły: Sprzedaż, Zamówienia, CRM, Import, Księgowość, Środki Trwałe, a także Controlling. W system CDN XL będzie wyposażona nie tylko centrala firmy, ale także cała sieć sprzedaży obejmująca 7 oddziałów (zlokalizowanych w Gdyni, Wejherowie, Elblągu, Sopocie, Tczewie, Pruszczu Gdańskim oraz Kościerzynie).

Firma zdecydowała się na CDN XL między innymi dzięki możliwości aktualizacji systemu oraz kompleksowemu wsparciu producenta Comarch Metalzbyt Sp. z o.o, laureat prestiżowego konkursu Gazele Biznesu, zajmuje się handlem wyrobami hutniczymi i budowlanymi. Spółka istnieje na rynku już 60 lat, dynamicznie rozwijając oferowane towary i usługi.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top