loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

SGI postawiło na system ERP CDN XL

SGI, poszukując nowoczesnego systemu informatycznego, który pozwoli na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, wybrał system ERP CDN XL.


Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu na przełomie roku 2006 i 2007. Wybrane zostały moduły: Logistyczny, Księgowy, Kadrowo-Płacowy, Serwisowy oraz Controllingowy. Ten wybór ułatwi SGI zadbanie o satysfakcję klienta, podniesie wydajność pracy, zapewni szybki dostęp do istotnych informacji, tworzenia analiz sprzedaży oraz opłacalności realizowanych inwestycji. Wdrożenie przeprowadziła firma ASK Systemy Informatyczne, zapewniając kompleksową opiekę nad systemami CDN XL.

SGI to ogólnopolska firma deweloperska specjalizująca się w budowie wysokiej jakości mieszkań, centrów handlowych i biurowych. Firma współpracuje z gronem cennych architektów z Polski oraz ze świata.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top