loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Chemrem-Organika czerpie korzyści z pakietu ERP

Firma ZMR CHEMREM – ORGANIKA Sp. z o. o. od stycznia 2008 roku wykorzystuje system ERP SyKOF do zarządzania przedsiębiorstwem. Po  niespełna półrocznej pracy z systemem ERP SyKOF firma dostrzegła juz wymierne korzyści. Między innymi w ciągu zaledwie 4 miesięcy wartość zapasów materiałowych zmniejszyła się o 30%:

Jednoznaczne i tożsame określenie materiałów używanych do produkcji, w dziale magazynowym i zaopatrzeniu oraz wgląd w aktualne stany magazynowe, pozwala ściśle przewidzieć zapotrzebowanie materiałowe na określone zadania produkcyjne, oraz dokonać zakupu na określone terminy. W wymierny sposób przełożyło się to na zmniejszenie środków pieniężnych zamrożonych w postaci zapasów materiałowych. W ciągu 4 miesięcy wartość zapasów materiałowych zmniejszyła się o 30%. - fragment opinii Prezesa Zarządu CHEMREM – ORGANIKA – inż. Zbigniewa Simko oraz Samodzielnego Informatyka – mgr inż. Piotra Oryszczaka.

Źródło: www.sykom.com.pl

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top