loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Złoty Bit ERP poraz drugi z rzędu dla EPICOR

Rozwiązanie Epicor Vantage wprowadzone w ubiegłym roku na polski rynek przez Epicor Software Corporation, dostawcę zintegrowanych aplikacji dla średnich przedsiębiorstw, otrzymało główną nagrodę w tegorocznej edycji konkursu Złoty Bit ERP. Epicor Vantage został uhonorowany nagrodą Złoty Bit po raz drugi. Przyznano ją na podstawie ponad setki głosów uczestników tegorocznej konferencji ERP Giga Con.


Celem konkursu Złoty Bit ERP jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań informatycznych wspierających pracę polskich przedsiębiorstw. Najlepszy produkt zostaje wybrany spośród rozwiązań prezentowanych podczas konferencji ERP GigaCon, organizowanej co roku we wrześniu w Warszawie. W głosowaniu biorą udział wszyscy uczestnicy ERP Giga Con oddając swój głos na jedno z rozwiązań zgłoszonych do konkursu. W konferencji uczestniczą dyrektorzy działów IT, główni informatycy, inżynierzy systemowi oraz osoby odpowiedzialne za dobór technologii informatycznych. Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród odbywa się podczas uroczystego zakończenia konferencji. Epicor Vantage to rozwiązanie przeznaczone dla średnich i dużych firm produkcyjnych. Vantage jest jedynym dostępnym na polskim rynku rozwiązaniem w 100% opracowanym w architekturze zorientowanej na usługi (SOA – Service Oriented Architecture).

Dzięki możliwościom SOA, w systemie Vantage można dokładnie odwzorować procesy biznesowe zachodzące w firmie produkcyjnej oraz dostosować go do zmieniających się warunków prowadzenia działalności gospodarczej bez konieczności ingerencji w kod źródłowy programu. Technologia, w połączeniu z funkcjonalnością tworzą rozwiązanie, którego elastyczność praktycznie nie ma konkurencji na rynku, o czym świadczą m.in. przyznane nagrody.

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top