loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Komfort z systemem ERP

Asseco Business Solutions podpisało umowę z firmą SKLEPY KOMFORT S.A. na budowę, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji witryny sklepu internetowego opartej o aplikację internetową Safo e-Sklep. KOMFORT to jedna z największych polskich sieci handlowych, posiadająca ponad 120 specjalistycznych sklepów oferujących m.in. wykładziny, dywany i panele podłogowe.


Współpraca Asseco Business Solutions z firmą SKLEPY KOMFORT trwa już z powodzeniem od wielu lat. „Informatyczny system wsparcia obsługi sieciowego handlu detalicznego" opracowany przez zespół pracowników IT KOMFORTU i Pionu Biznesowego Safo firmy Asseco Business Solutions (dawniej spółki Safo) został wyróżniony na Kongresie Logistics w Poznaniu w 2006 roku za najlepsze rozwiązanie w dziedzinie logistyki.

Aplikacja www.komfort.pl będzie w pełni zintegrowana z centralnym system ERP Safo wykorzystywanym obecnie w Spółce, który umożliwi także pobieranie danych z głównej bazy danych. Również strona internetowa KOMFORTU zostanie znacznie przebudowana. Poza prezentacją produktów w atrakcyjnej formie graficznej, będzie można sprawdzić dostępność towarów on-line w sieci sklepów oraz dokonać rejestracji zamówień z możliwością płatności elektronicznej.

Tworząc, jako pierwsza firma w branży sklep internetowy, chcemy dotrzeć do klientów w tych miejscowościach, gdzie nie ma punktów sprzedaży KOMFORTU. W eSklepie będzie można nie tylko kupić towar, ale także obejrzeć cały nasz asortyment, w tym kolekcję 2 tysięcy dywanów, która ze względów logistycznych nie jest możliwa do zobaczenia w całości w realnym sklepie – mówi Aneta Stanasiuk, Koordynator ds. E-commerce w firmie Komfort.

Rozwiązanie klasy eCommerce pozwoli sieci KOMFORT na sprawniejsze zarządzanie towarem, a klientom umożliwi łatwiejszy dostęp do asortymentu – mówi Grzegorz Możdżeń, Dyrektor Działu Rozwoju Oprogramowania Safo w Asseco Business Solutions.

Asseco Business Solutions stworzy również internetowy panel administracyjny do obsługi zleceń internetowych i zarządzania treścią na stronie WWW. Planowany jest dalszy rozwój platformy internetowej o kolejne usługi - na przykład możliwość aranżacji wnętrz przez klienta, zamawianie próbek towarów czy prowadzenie giełdy towarowej, w przypadku wyprzedaży końcówek serii.

Systemy marki Safo to oparte o technologię Oracle rozwiązania informatyczne klasy ERP, które doskonalą procesy zarządzania średnim i dużym przedsiębiorstwem. Marka Safo jest jednym z liderów na rynku oprogramowania ERP dla firm handlowych, produkcyjno-handlowych oraz centrów logistycznych.

Źródło: www.assecobs.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top