loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gloria Jean's Coffes wybiera pakiet ERP

LSI Software podpisała umowę z AFA GOURMET COFFEES SA, zarządzającą tworzoną w Polsce nową siecią barów kawowych Gloria Jean’s Coffees – drugą co do wielkości siecią na świecie, na wdrożenia systemu ERP POSitive


Umowa na wdrożenie oprogramowania POSitive w wersji dla sieci gastronomicznych – wchodzącego w skład produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP, jest już realizowana. Pierwszy lokal sieci został uruchomiony w Warszawie. Dalsza współpraca między LSI Software a AFA GOURMET COFFEES SA będzie obejmować wdrożenie systemu we wszystkich lokalizacjach sieci i integrację z systemem centralnego zarządzania.

Sieć barów kawowych Gloria Jean’s Coffees pochodzi z Australii i posiada ponad 2 tys. lokalizacji w ponad 20 krajach świata. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji franczyzowych na świecie.

Wdrożenie w Gloria Jean’s Coffee jest kolejnym wdrożeniem oprogramowania LSI Software w sieci barów kawowych. Największymi sieciami barów kawowych wykorzystującymi oprogramowanie LSI Software są W biegu Cafe (http://www.wbiegucafe.pl) zarządzana przez firmę Dominata i i coffee zarządzane przez RUCH SA (w barach i coffee wdrożony jest system Gastro spółki Softech – należącej do grupy LSI Software).

Oprogramowanie POSitive w wersji dla sieci gastronomicznych jest nowoczesnym branżowym systemem zarządzania. Ogromne możliwości analityczne systemu, liczne raporty, statystyki, zestawienia i wykresy, pomagają w szybszym podejmowaniu trafnych decyzji. LSI Software stale rozwija system i wzbogaca go nowe funkcje. POSitive wchodzi skład produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP.

Źródło: www.lsisoftware.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top