loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Systemy ERP MS Dynamics NAV dla Janmor

Resolution Sp. z o.o. zakończyła wdrożenie systemu ERP firmy Microsoft – Dynamics NAV w Janmor Sp. z o.o. – polskiego producenta przewodów zapłonowych. Wdrożenie objęło wszystkie obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa.


Janmor Sp. z o.o. – spółka branży samochodowej. Polski producent wiązek przewodów zapłonowych dla motoryzacji. Firma powstała w 1987 r. w Pabianicach, systematycznie powiększa zakres oferty oraz jej jakość.

Janmor Sp. z o.o. to firma uznana nie tylko w Polsce, ale również w ponad dwudziestu krajach świata, do których eksportuje ponad połowę swojej produkcji. W wielu krajach logo firmy to symbol i synonim jakości w branży.

Potwierdzeniem i gwarancją jakości produktów firmy jest certyfikat angielskiej firmy BVQI ISO 9001:2000 oraz wiele innych nagród i wyróżnień w tym najnowsze: Gazele Biznesu czy Przedsiębiorstwo Fair Play.

W dotychczasowej pracy wykorzystywane były aplikacje w starej technologii DOS. Rozwiązania te posiadały niewielkie możliwości raportowania działalności. W związku z dynamicznym rozwojem Janmor Sp. z o.o. zarząd spółki w 2007 roku stanął przed ważnym wyborem odpowiedniego systemu klasy ERP obsługującego kompleksowo wszystkie obszary firmy wraz z rozliczaniem produkcji, umożliwiającego elastyczne analizy na potrzeby Zarządu oraz umożliwiającego usprawnienie procesów zachodzących w firmie.

Zdecydowano się na zaawansowany system ERP Microsoft Dynamics NAV wraz z systemem raportującym opartym o technologię Reporting Services.

Wdrożenie nowego systemu wraz z opracowaniem funkcjonalności specyficznych dla firmy Janmor Sp. z o.o. oraz systemu raportowania zrealizowane zostało przez specjalistów firmy Resolution Sp. z o.o. , certyfikowanego Partnera firmy Microsoft.

Źródło: www.microsoft.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top