loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polnord SA postawił na systemy Asseco

POLNORD S.A., wiodący przedstawiciel branży deweloperskiej i spółka notowana na GPW w WIG 20, zdecydował się na wdrożenie systemu ERP SOFTLAB SQL firmy Asseco Business Solutions. Po zakończeniu trwającego obecnie pierwszego etapu wdrożenia, planowane są kolejne projekty.


Asseco Business Solutions zakończyło już wdrożenie podstawowych funkcjonalności systemu ERP SOFTLAB SQL w zakresie finansów i rachunkowości, obecnie realizowana jest implementacja modułu controllingu. Wprowadzenie jednej centralnej bazy danych usprawniło pracę oraz pozwoliło na automatyzację wielu czynności w zakresie bieżącej obsługi finansowo-księgowej i raportowania finansowego. W ten sposób zintegrowany system zapewnił spójność oraz wiarygodność wprowadzanych informacji. Zastosowanie elektronicznego obiegu dokumentów pozwoliło na lepszą kontrolę nad dokumentacją w rozbudowanej strukturze firmy.

Wdrożone w POLNORD S.A. mechanizmy i rozwiązania, takie jak moduł zarządzania pożyczkami i leasingiem czy integracja z systemem bankowym, pomogły usprawnić pracę, zapewniając jednocześnie pełną dostępność do danych finansowych dla celów zarządczych.

Źródło: www.assocobs.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top