loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Questy wdraża system ERP dla dystrybutora elektronarzędzi

Poznańska firma Questy, specjalizująca się we wdrożeniach systemów wspomagających działanie przedsiębiorstw klasy ERP, CRM i B2B, poinformowała o podpisaniu umowy z Wielkopolskim Przedsiębiorstwem handlowym „ELMET” S.A. Umowa obejmuje analizę przedwdrożeniową, sprzedaż licencji oraz wdrożenie i obsługę powdrożeniową systemu Graffiti ERP.


Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” S.A. jest liderem wśród dystrybutorów elektronarzędzi oraz artykułów instalacyjno - sanitarnych, elektrotechnicznych, ściernych i spawalniczych. W ofercie firmy można znaleźć około 20 tysięcy produktów, między innymi marek DeWALT, METABO, czy Ravanson.

ELMET S.A. poprzedził decyzję o wyborze dostawcy długotrwałymi i szczegółowymi analizami możliwości oferentów. Firma Questy mogła pochwalić się wdrożeniami systemów ERP w firmach handlowych oraz zaproponowała elastyczne i partnerskie podejście do projektu.

Liczymy, że wdrożenie systemu Graffiti ERP pomoże nam sprawniej planować zapasy i przyczyni się do zmniejszenia kosztów działalności operacyjnej. Aby osiągnąć ten cel nasz dostawca musiał spełnić rygorystyczne warunki dotyczące przede wszystkim doświadczenia konsultantów wdrożeniowych w dużych firmach handlowych. – mówi kierownik projektu ze strony ELMET S.A.

Questy wdroży pakiet Graffiti.lite Błękitny w oparciu o analizę i modelowanie kluczowych dla Klienta procesów. Głównym celem wdrożenia jest podniesienie efektywności przedsiębiorstwa w obszarze gospodarki magazynowanej, logistyki, sprzedaży i księgowości. Zaproponowane przez Questy rozwiązanie pozwoli ponadto uzyskać szereg raportów i analiz, dając zarządowi narzędzia do podejmowania decyzji. Uruchomienie systemu zostało zaplanowane na 2. stycznia 2009 roku – będzie z niego korzystać około 60 użytkowników pracujących w 5 lokalizacjach.

Źródło: www.questy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top