loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

NDI stawia na pakiet ERP firmy Exact

 

NDI S.A. będzie wykorzystywała aplikacje wspomagające zarządzanie klasy ERP Exact Globe i Exact Synergy. Korporacja dewelopersko-budowlana z Sopotu, współwykonawca północnego odcinka autostrady A1 oraz deweloper i realizator hoteli sieci Sheraton w Polsce, będzie wykorzystywał oprogramowanie Exact do obsługi inwestycji i projektów budowlanych, ich planowanego wykonania oraz do kontroli budżetu.

 

{MosModule module=ERP2_Dzial}

Mamy nadzieję na usprawnienie obiegu informacji w firmie, tak w działaniach bieżących jak i planowania zarządzania firmą. Skuteczne wdrożenie systemu powinno mieć pozytywny wpływ na bezpieczeństwo informacji, terminy jej obiegu, ułatwienie zarządzania oraz zmniejszenie ilości odpadów papierowych odprowadzanych do środowiska – wylicza Bernard Pisarski, wiceprezes NDI S.A.

Oferta Exact najlepiej spełniała warunki merytoryczne oraz finansowe postawione przez NDI przed oprogramowaniem.

Zaplanowane jest zarządzanie projektami realizowane przy współpracy z oprogramowaniem Microsoft Project. W tym celu zostanie napisany specjalny interfejs – informuje Piotr Wojciechowski, Account Manager Exact Software Poland.

Wdrożenie potrwa do marca 2009 r. Z aplikacji będzie korzystało pięćdziesięciu użytkowników

Źródło: www.exact.pl

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top