loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

GKN z systemem ERP QAD

QAD wdraża system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstw przemysłowych klasy ERP w polskim zakładzie GKN Driveline, produkującym półosie i systemy napędowe dla firm motoryzacyjnych.

{MosModule module=ERP2_Dzial}
Wzrost zdolności produkcyjnych zakładu GKN w Polsce wymusił podjęcie decyzji o wymianie systemu informatycznego na w pełni zintegrowane rozwiązanie gwarantujące wsparcie wszystkich procesów biznesowych. Nowy system umożliwi także realizowanie sprawozdawczości finansowej zgodnej z polskimi wymaganiami, jak i na potrzeby korporacji konsolidującej wyniki całej grupy GKN.

Obecnie rozwiązania QAD funkcjonują w 21 fabrykach GKN Driveline na świecie rozlokowanych w Azji, Ameryce Północnej oraz Europie. Pod koniec 2008 roku zakończy się proces wdrażania systemu QAD w wybranych zakładach europejskich grupy GKN Driveline do której należy również zakład w Oleśnicy - mówi Dariusz Snopkowski, szef zespołu motoryzacyjnego QAD Inc. dedykowanego do pracy z firmą GKN Driveline.

Źródło: www.qad.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top