loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polskie Młyny SA wybrały system ERP CDN XL

Comarch SA i Polskie Młyny SA zawarły umowę na wdrożenie systemu ERP CDN XL. Jest to kolejne wdrożenie w Grupie, po zakończonej sukcesem implementacji w powiązanej kapitałowo spółce Komagra.

{MosModule module=ERP2_Dzial}
Projekt wdrożenia obejmuje wszystkie obszary wsparcia informatycznego przedsiębiorstwa – począwszy od zaopatrzenia, magazynów i sprzedaży, aż po finanse, księgowość oraz controlling – Bussines Intelligence. Ponadto obszar obsługi skupu zbóż będzie w pełni zintegrowany z funkcjonującym obecnie systemem SIM. Projekt realizowany jest w całości przez Dział Wdrożeń CDN XL Comarch.

Wdrożenie w Polskich Młynach SA to kolejny kontrakt w przedsiębiorstwach sektora zbożowo-młynarskiego realizowany przez Comarch. System usprawni pracę w obszarach związanych z obsługą magazynu i sprzedaży oraz jako zintegrowane rozwiązanie ERP pozwoli na szybszy dostęp do informacji i raportów o stanie przedsiębiorstwa – mówi Jarosław Olsza, Dyrektor Działu Wdrożeń CDN XL.

Wdrożenie systemu w Polskich Młynach ułatwi dostęp do informacji z różnych obszarów biznesowych spółki oraz przede wszystkim pozwoli na dokładną analizę kosztów i przychodów spółki. Elektroniczny obieg dokumentów poprawi kontrolę nad procesami zachodzącymi w bieżącej działalności firmy. Część wdrożenia będzie obejmowała obszary, które do tej pory nie były zinformatyzowane.

System CDN XL to zintegrowany system ERP wspomagający zarządzanie firmą. Jest przeznaczony dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych.

Spółka Polskie Młyny jest głównym i największym integratorem sektora zbożowo-młynarskiego w Polsce – stanowi ponad 20 procent potencjału krajowego. Firma jest spadkobiercą ponad pięćdziesięcioletniej tradycji przedsiębiorstw: PZZ Brzeg SA, ZPZ Szymanów Sp. z o.o. oraz PZZ SA Bydgoszcz, które w 2004 roku połączono w jedną spółkę.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top