loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Galeria Glorietta z systemem ERP

Kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny Galeria Glorietta w Iwoniczu-Zdroju zakończył wdrożenie oprogramowania do zarządzania POSitive Hospitality, wchodzącego w skład produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP.


Kompleks Galeria Glorietta (www.glorietta.pl) jest jedną z najnowszych inwestycji w Iwoniczu-Zdroju, popularnym podkarpackim uzdrowisku, i jedyną o takim charakterze. W skład Galerii Glorietta wchodzi trzygwiazdkowy hotel oferujący 40 miejsc noclegowych w 20 pokojach jedno i dwuosobowych. Ponadto w obiekcie znajdują się restauracja, sala konferencyjno - bankietowa, klub nocny, kręgielnia i centrum odnowy biologicznej.

Dużo wysiłku włożyliśmy w staranne wykończenie naszego obiektu. Zależało nam, aby Galeria Glorietta miała nowoczesny i komfortowy charakter. Z tego powodu poszukiwaliśmy kompleksowego systemu, który byłby w stanie obsłużyć cały obiekt i pomógł nam w utrzymywaniu najwyższej jakości obsługi – mówi Dyrektor Galerii Glorietta p. Maciej Czyż. Proces wybór najlepszego rozwiania nie przebiegał bez trudności Zapoznaliśmy się z wieloma systemami i wybór nie był prosty. O wyborze oprogramowywania LSI Software zdecydowała kompleksowa, profesjonalna i uwzględniająca nasze potrzeby oferta oraz wiedza i doświadczanie firmy z podobnych wdrożeń. Jesteśmy zadowoleni z wyboru firmy LSI Software.

Wdrożenie w Galerii Glorietta miało charakter kompleksowy, obejmowało uruchomienie oprogramowania POSitive Hospitality do obsługi działalność operacyjnej i zarządzania wszystkimi obiektami znajdującymi się na terenie Galerii. System został zintegrowany z innymi programami Bastion ERP – finansowo księgowym Financials, oraz kadrowo-płacowym Personnel.

POSitive Hospitality to najnowszej generacji oprogramowanie zarządzające obiektami hotelowymi, gastronomicznymi, SPA i sportowo-rekreacyjnymi. Ogromne możliwości analityczne systemu, liczne raporty, statystyki, zestawienia i wykresy, pomagają w szybszym podejmowaniu trafnych decyzji. LSI Software stale rozwija system i wzbogaca go nowe funkcje.

Źródło: www.lsisoftware.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top