loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Xpertis - system ERP- wspiera zieloną energię

Energetyczna grupa Polish Energy Partners S.A. wybrała system ERP Xpertis dla swoich spółek. Realizacją kontraktu zajmuje się MS-Soft partner handlowy Macrologic S.A. Grupa PEP jest znaczącym graczem na polskim rynku producentów zielonej energii.


PEP S.A. jest znaczącym uczestnikiem polskiego rynku energetyki odnawialnej pochodzącej z elektrowni wiatrowych. Spółka inwestuje również w produkcję biomasy energetycznej. Instalacja pakietu ERP obejmie spółki Grupy PEP w zakresie finansów, kadr i płac oraz logistyki. PEP zakupiła licencje dla dziesięciu spółek, aby obejmować informatyzacją kolejne projekty.

Na koniec 2008 roku farmy wiatrowe należące do jednej ze spółek Grupy PEP (farma wiatrowa w Pucku, w Tychowie i w Suwałkach) oraz trzy nowe projekty dostarczą łącznie 172 MW zielonej energii. Do 2012 r. PEP S.A. planuje produkować rocznie 709 MW energii pochodzącej z turbin wiatrowych.

Zysk netto grupy narastająco po IV kwartale 2007 wyniósł 33,1 mln PLN

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top