loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kulinaria z prekonfigurowanym systemem ERP

Hogart Business Systems, wiodący dostawca rozwiązań z rodziny JD Edwards, podpisał kontrakt z firmą Kulinaria SA na wdrożenie prekonfigurowanego systemu ERP Oracle JD Edwards dedykowanego branży spożywczej.


Kulinaria S.A. z siedzibą w Tychach jest jednym z największych polskich producentów środków funkcjonalnych i przypraw dla przemysłu mięsnego. Zakład produkcyjny jest wyposażony w wysokiej klasy linię technologiczną do produkcji mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych oraz w nowoczesne laboratorium, stale kontrolujące jakość wytwarzanych produktów. Te atuty w połączeniu z wiedzą technologiczną zatrudnionej kadry pozwolił stworzyć szeroką gamę produktów, których cechą jest wyszukany, silny, trwały smak i aromat oraz bardzo dobra funkcjonalność.

Dynamiczny rozwój firmy Kulinaria zarówno na płaszczyźnie produkcyjnej, jak i organizacyjnej spowodował, że spółka zaczęła poszukiwać zintegrowanego rozwiązania klasy ERP, które sprosta zarówno bieżącym, jak i przyszłym potrzebom przedsiębiorstwa. Po wnikliwym przeglądzie dostępnych na rynku rozwiązań zadecydowano o wyborze prekonfigurowanego dla branży spożywczej systemu Oracle JD Edwards EnterpriseOne oferowanego przez Hogart. To prekonfigurowane rozwiązanie powstało na bazie doświadczeń wdrożeniowych firmy Hogart zdobytych na licznych projektach u klientów z tego sektora (Agros Nova, Bakoma, Drosed, Wyborowa) i zawiera ponad 100 gotowych, opisanych procesów, uniwersalnych dla tej branży.

Oprócz doskonałych referencji w tym sektorze wybór oprogramowania prekonfigurowanego Oracle JD Edwards oraz Hogart jako partnera wdrożeniowego był podyktowany dużą elastycznością narzędzia oraz długoletnim doświadczeniem zespołu projektowego firmy Hogart.

Prace projektowe, które rozpoczną się w pierwszym tygodniu kwietnia br. obejmą swoim zakresem wdrożenie pełnej funkcjonalności (finanse, dystrybucja, produkcja) oprogramowania Oracle JD Edwards EnterpriseOne oraz modułów dodatkowych: MRP i kontrola jakości. Planowane zakończenie projektu jest przewidziane na drugi kwartał przyszłego roku. Docelowo w systemie będzie pracowało blisko 40 użytkowników.

Projekt jest realizowany w oparciu o serwer bazy danych Oracle.

Źródło: www.hogart..pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top