loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP w Polskiej Wodzie

Firma Kom-Pakt w oparciu o  system ERP Microsoft Dynamics AX wdraża Zintegrowany System Informatyczny w Polskiej Wodzie spółce grupy DANONE. W ramach umowy zostaną przeprowadzone: analiza przedwdrożeniowa, konfiguracja i instalacja systemu oraz szkolenia i prace wdrożenie. Termin zakończenia całości prac to maksymalnie pół roku od podpisania umowy.


Na wartość kontraktu składa się zakup 20 licencji systemu Microsoft Dynamisc AX oraz koszt prac analityczno-wdrożeniowych. Równocześnie została podpisana umowa na późniejsze świadczenie nadzoru autorskiego nad ZSI.

System ma umożliwić sprawniejsze i szybsze zarządzanie kontaktami z klientem, ułatwić raportowanie i analizy ekonomiczne. Jego wdrożenie jest związane z prężnym rozwojem firmy i nowymi potrzebami, a także dostosowaniem do standardów panujących w grupie DANONE. Obecnie będą wdrażane moduły: księga główna, analityka odbiorców i dostawców, obsługa zamówień, zakupów oraz sterowanie zapasami. W przyszłości dzięki elastycznej i modułowej budowie, w miarę rosnących potrzeb Zamawiającego, będzie możliwość dodawania i wdrażania nowych funkcjonalności systemu.

Wdrożenie to, jest kolejnym projektem Kom-Pakt-u dla spółek zależnych dużych międzynarodowych korporacji. Dotychczas Kom-Pakt wdrażał systemy dla koncernów takich jak CEZ, Dalkia, MVV, Ruhrgas, Uniqua, Eiffage, SAG czy Keller. Kom-Pakt już drugi rok z rzędu zajmuje pierwsze miejsce w rankingu partnerskim Microsoft.

Polska Woda to firma oferująca m.in. wody mineralne Vitalinea oraz Primavera.

Źródło: Kompakt

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top