loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowa wersja systemu ERP dla MAGO

Firma MAGO S.A., producent regałów sklepowych i lider na rynku wyposażenia sklepów i magazynów, zakończyła I etap aktualizacji użytkowanego od 6 lat systemu ERP SOFTLAB SQL do jego najnowszej wersji.


Dynamiczny rozwój spółki MAGO i rosnąca potrzeba zwiększenia kontroli nad procesem produkcji i sprzedaży miały decydujący wpływ na decyzję o przejściu na najnowszą wersję zintegrowanego systemu klasy ERP SOFTLAB SQL. Opracowane zostały również rozwiązania dla pozostałych spółek należących do grupy MAGO. Wdrożono także mechanizmy automatyzacji i ewidencjonowania procesów produkcyjnych z zastosowaniem czytników kodów kreskowych.

- Wdrożenie w MAGO jest przykładem tego jak rośniemy razem z naszymi Klientami. Na każdym etapie ich rozwoju jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania dzięki którym mogą skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej. II etap wdrożenia w MAGO obejmie implementację mechanizmów długoterminowego planowania i optymalizacji harmonogramu produkcji oraz optymalizację procesów w WMS przy wykorzystaniu terminali radiowych – komentuje Cezary Maciejewski, Wiceprezes Zarządu, Pion Biznesowy Softlab.

MAGO S.A. to lider rynku profesjonalnego wyposażenia sklepów, regałów magazynowych i rozwiązań ekspozycyjnych. System wytwarzania i dostaw istniejącej od 1989 roku firmy tworzą obecnie trzy spółki dysponujące automatycznymi liniami produkcyjnymi i zapleczem magazynowym na powierzchni 30 tys. m2 w Ruścu, Rawie Mazowieckiej i Obwodzie Kaliningradzkim, rozbudowaną siecią dystrybucyjną oraz wykorzystującym najnowocześniejsze narzędzia zespołem fachowców projektujących i wytwarzających nowoczesne, oczekiwane przez rynek produkty. Wsparcie dla produkcji, logistyki i sprzedaży zapewniają dedykowane rozwiązania programistyczne SOFTLAB.

Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top