loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stylowy  kontrakt na system ERP

ZETO SA w Poznaniu podpisało ze spółką Biuro Styl umowę na wdrożenie systemu ERP. Umowa obejmuje wdrożenie dziewięciu różnych modułów systemu Impuls 5 firmy BPSC oraz systemu elektronicznej wymiany danych opartego na protokole EDI. Nowy klient ZETO jest dostawcą dostarcza wyroby na potrzeby przemysłu meblarskiego. Wartości kontraktu nie podano.


- Zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązania klasy ERP oraz systemu elektronicznej wymiany informacji ze względu na konieczność integracji rozproszonej infrastruktury softwarowej spółki. Dodatkowym atutem nowego rozwiązania będzie usprawnienie pracy i zarządzania firmą, możliwemu dzięki wyeliminowaniu konieczności wielokrotnego wprowadzania danych oraz zwiększeniu przepływowości informacji. To pozwoli się nam oszczędzić dużo czasu oraz skupić się przede wszystkim na działalności operacyjnej spółki – mówi Jerzy Bezak – Prezes Zarządu Biuro Styl Sp. z o.o. w Poznaniu

- Wdrożenie obejmie swoim zasięgiem 30 stanowisk komputerowych. W pierwszym etapie, który planujemy zakończyć jeszcze w 2007 roku, wdrożonych zostanie jednocześnie osiem modułów, od finanse i księgowości, przez koszty, środki trwałe, kadry, płace, aż po gospodarkę materiałową i dystrybucję. Kolejnym etapem będzie wdrożenie modułu produkcyjnego, co powinno zostać zakończone pod koniec pierwszego kwartału 2008 roku.– mówi Adam Gębski, Menedżer ds. Sprzedaży w ZETO SA w Poznaniu.

To pierwszy kontrakt podpisany przez ZETO SA w Poznaniu po niedawnym kolejnym przedłużeniu przez zmierzającą na giełdę spółkę BPSC S.A. certyfikatu autoryzowanego partnera wdrożeniowego w zakresie systemu Impuls.

- Certyfikat posiadamy od lat, co z całą pewnością wpływa na poziom zaufania kolejnych kontrahentów. O kolejnych umowach będziemy mogli poinformować już wkrótce – komentuje Adam Gębski.

Działająca od 1993 roku firma Biuro Styl Sp. z o.o. to producent i dostawca produktów oraz materiałów dla przemysłu meblarskiego. Jej oferta obejmuje blaty, parapety okienne, wstęgi drzwiowe, laminaty, płyty i sklejki, materiały wykończeniowe i półfabrykaty meblarskie, okleiny naturalne, płyty dekoracyjne oraz inne komponenty do produkcji mebli. Aktualnie Biuro Styl sp. z o.o. jest właścicielem jeszcze jednego przedsiębiorstwa w Polsce oraz dwóch na Ukrainie. Łącznie zatrudnionych jest w grupie tych firm ponad 500 osób. Kolejnym etapem rozwoju IT będzie prawdopodobnie wdrożenie Impulsa w pozostałych firmach grupy oraz jego pełna integracja z Poznaniem.

System Impuls BPSC wdrażany w spółce Biuro Styl to zintegrowane rozwiązanie klasy ERP, wspomagające zarządzanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach. System charakteryzuje się pełną kontrolą kosztów i całkowitego czasu wdrażenia oraz kompatybilnością z rozwiązaniami innych producentów. W skład posiadającego rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce pakietu wchodzi 14 modułów: finanse, księgowość, koszty, kadry i płace, środki trwałe, sprzedaż/dystrybucja, gospodarka materiałowa, transport, produkcja, CRM, gospodarka remontowa, system wspomagania decyzji i zarządzanie obiegiem dokumentów.

Źródło: www.zeto.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top