loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zeppelin z systemem ERP

Firma Zeppelin Polska Sp. z o.o. jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych uznanej na całym świecie marki Hyster oraz dystrybutorem marki Manitou. Aby usprawnić zarządzanie dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, kierownictwo firmy zadecydowało się na zakup systemu ERP Exact e-Synergy. Pierwszym krokiem jest wdrożenie aplikacji dla 30 użytkowników.


- Docelowo licencji będzie więcej i istnieje prawdopodobieństwo rozszerzenia współpracy o obszar back office czyli oprogramowanie Exact Globe - twierdzi Mariusz Włoczkowski, Account Sales Exact Software Poland.

Istotną częścią działalności spółki jest wynajmowanie i serwis wózków widłowych. Do wsparcia tego obszaru aktywności spółki posłużą moduły e-Rental i e-Field Service. Są to aplikacje dedykowane do wspomagania pracy wypożyczalni. To jeden z pierwszych zakupów tych modułów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

- W ofercie wynajmu krótkoterminowego posiadamy flotę ok. 100 wózków widłowych, które trafiają do klientów na okres od jednego dnia do kilku miesięcy. Oferujemy również możliwość długoterminowego wynajmu wózków. Flota wynajmu długoterminowego to ok. 200 wózków do dyspozycji klientów. Do obsługi tej działalności wykorzystamy moduł e-Rental - informuje Zbigniew Stanikowski, dyr. ds. administracji i rozwoju Zeppelin Polska.

Źródło: www.exact.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top