loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progers postawił na ERP Exact-a

Progres Sp. z o.o. z Katowic został nowym klientem Exact Software Poland. W ramach zawartej umowy, dostarczony zostanie system ERP Exact Globe Enterprise i Exact Synergy dla 40 użytkowników.

 


- Exact Globe Enterprise będzie wspierać realizację procesów w zakresie: sprzedaży, zakupów, gospodarki magazynowej, finansów i księgowości, projektów, produkcji oraz kadr i płac.

W ramach Exact Synergy zintegrowane zostaną procesy obiegu zadań, dokumentów, zarządzania relacjami z klientami i dostawcami oraz ofertowania.

- Praca dla prężnie rozwijających się i nowocześnie zarządzanych polskich firm jest każdorazowo dla konsultantów Exact nowym wyzwaniem i naturalną motywacją. Cel jest oczywiście tylko jeden - kolejny klient, realizujący przyjętą strategię rozwoju, z efektywnym wykorzystaniem możliwości naszych rozwiązań - przekonuje Rafał Wrzeszcz, kierownik projektu Exact Software Poland.

Prawdopodobnie nie jest to koniec współpracy firm.

- W ostatnim czasie oferta Exact poszerzona została o narzędzia klasy Business Intelligence (Exact Business Analytics), czy WMS (Easy Logistics oraz Pick IT), oferowane jako osobne linie produktowe, aczkolwiek posiadające pełną integrację z rozwiązaniem ERP Exact Globe, zatem obszarów dalszej współpracy, po udanej pierwszej części wdrożenia pozostaje wiele - zapowiada Rafał Wrzeszcz.

Źródło: www.exact.pl

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top