loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP dedykowany dla motoryzacji

QAD Inc., dostawca zintegrowanych systemów informatycznych dla firm produkcyjnych, wprowadziła na rynek pakiet aplikacji QAD Enterprise Applications 2007 Automotive On-Demand dedykowany branży motoryzacyjnej.


Pakiet QAD Enterprise Applications 2007 On-Demand dla przemysłu motoryzacyjnego powstał na bazie kilkunastoletnich doświadczeń firmy QAD Inc. oraz eksperckiej wiedzy dotyczącej procesów wytwórczych charakterystycznych dla motoryzacji. Aplikacja została zaprojektowana, aby efektywnie wspierać firmy wytwórcze, w których przedstawicielstwa i zakłady rozmieszczone są na całym świecie. System ERP „QAD EA 2007 - Automotive Edition On-Demand” pozwala na skoordynowanie procesów wytwórczych firmy z dowolną liczbą klientów i dostawców. Pakiet jest dostępny w 27 językach i jest dostosowany do obsługi wielu walut.

- W przeszłości wprowadzenie rynek aplikacji Supply Visualization On-Demand było dużym sukcesem dla naszych klientów. Obecnie to rozwiązanie jest stosowane przez ponad 2 tys. przedsiębiorstw na całym świecie. Duże powodzenie tego projektu ugruntowało naszą pozycję na rynku motoryzacyjnym i zacieśniło współpracę pomiędzy QAD a branżą. Wprowadzając do oferty pakiet QAD EA 2007 Automotive Edition On-Demand, QAD odpowiada na coraz większe zapotrzebowanie na aplikacje wyspecjalizowane dla tej części rynku. Tym samym potwierdza swoją pozycje experta i lidera rozwiązań informatycznych dla branży motoryzacyjnej. Bardzo interesującym novum dla rynku tego typu aplikacji jest towarzyszący pakiet usług konsultingowych, których zadaniem jest wsparcie klienta w audycie i certyfikacji standardu MMOG/LE. Standard ten jest wymagany przez większość producentów samochodów na świecie. Unifikuje tak ważny proces przepływu materiałów w łańcuchu dostaw pomiędzy uczestnikami rynku motoryzacyjnego. Nowy pakiet efektywnie pomaga naszym klientom spełnić założenia i wytyczne zawarte w tej regulacji.- powiedział Adam Piętera manager rozwiązań motyzacyjnych QAD Polska.

Rosnąca konkurencja wymaga lepszego wykorzystywania oprogramowania oraz przystosowania infrastruktury do indywidualnych potrzeb każdej branży. Branża motoryzacyjna ze względu na częste rozproszenie z jednej strony i dążenie do skrócenia łańcucha dostaw z drugiej, wymaga szczególnych rozwiązań informatycznych - elastycznego systemu informatycznego, dostosowanego zarówno do partnerów biznesowych jak i regulacji narzucanych przez międzynarodowe koncerny. Odpowiednio dopasowane i zaimplementowane procesy bazujące na najlepszych praktykach wytwórczych i logistycznych w branży oznaczają dużą oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Pakiet QAD EA 2007 Automotive Edition On-Demand istotnie będzie wspierać rozwój branży motoryzacyjnej poprzez unifikację i uefektywnienie przepływu materiałów w tak wymagającym łańcuchu dostaw.

Źródło: www.qad.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top