loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dr Marcus wdraża system ERP Xpertis

Macrologic S.A. podpisał umowę na wdrożenie rozwiązania klasy ERP - Xpertis w firmie Dr. Marcus. W lipcu br. rozpoczęły się prace wdrożeniowe, których zakończenie planowane jest na koniec roku.


Zakres umowy z Dr. Marcus, producentem i dystrybutorem zapachów samochodowych, obejmuje dostawę licencji, wdrożenie i szkolenia w obszarze rozwiązania Xpertis firmy Macrologic. W ramach umowy w Dr. Marcus zaimplementowane zostanie oprogramowanie z zakresu finansów, controlingu i rachunkowości zarządczej, zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki oraz produkcji.

Xpertis ma przede wszystkim zapewnić poprawę efektywności zarządzania przedsiębiorstwem dzięki sprawnemu uzyskiwaniu informacji o stanie firmy, a także usprawnienie procesów planowania i rozliczania kosztów produkcji. Wdrożenie rozwiązania Xpertis Kontroling pozwoli z kolei na sprawne pozyskiwanie informacji wspomagających podejmowanie decyzji, które wpływają na rentowność działalności. System ERP Xpertis będzie używany na 20 stanowiskach w centrali firmy Dr. Macrus. Część kontrolingowa rozwiązania Xpertis będzie wspomagała pracę pięciu osób w zakresie budżetowania i rachunkowości zarządczej. Uruchomienie systemu zaplanowano na 1 stycznia 2008 roku.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top