loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Techservice wdraża system ERP SAP-a

Firma Techservice Sp. z o.o., wspólnie z Deloitte, prowadzi wdrożenie systemu ERP firmy SAP. Techservice prowadzi działalność handlową w ramach następujących grup towarów: surówka żelaza, materiały hutnicze i żelazostopy, nieustannie rozszerzając paletę oferowanych produktów.


Spółka działa obecnie na wielu europejskich rynkach, m.in. w Rosji, Kazachstanie, Ukrainie, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Polsce, Słowenii, Austrii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Strategia rozwoju firmy Techservice zawiera intensywną ekspansję działań handlowych na nowych rynkach geograficznych. Wdrożenie systemu SAP w Katowicach objęło obszar finansów, środków trwałych, sprzedaży i dystrybucji. Było kontynuacją projektu prowadzonego dla Techservice w czeskim oddziale firmy.

W polskiej spółce zaproszono do współpracy polski zespół Deloitte, aby zapewnić, iż polskie wymagania prawne i proceduralne są spełnione i odpowiednie procesy będą obsługiwane przez system SAP w prawidłowy sposób. Procesowi wdrożenia towarzyszą szkolenia użytkowników zapewniające transfer wiedzy w zakresie jak najpełniejszego wykorzystywania możliwości systemu.

Źródło: Deloitte

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top