loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kom-Pakt wdraża  w TelForceOne

Spółka Kom-Pakt P.I.W. z Grupy ABG SPIN podpisała kontrakt z TelForceOne SA na dostawę, instalację i wdrożenie systemu ERP. Wynagrodzenie w umowie określono na łączną kwotę ponad 1,7 mln zł netto.


Umowa dotyczy dostawy, instalacji i wdrożenia systemu Microsoft Dynamics AX. System ten jest rozwiązaniem klasy ERP do zarządzania całością spraw zachodzących w przedsiębiorstwie. Na potrzeby grupy kapitałowej TelForceOne SA będzie on obsługiwał 200 jednoczesnych użytkowników w następujących obszarach: Finanse, Księgowość, Sprzedaż, Logistyka i CRM.

„Według naszej wiedzy, projekt dla TelForceOne będzie najbardziej złożonym wdrożeniem Microsoft Dynamics AX ze wszystkich kontraktów, jakie podpisano w tym roku” – powiedział Jarosław Jastrzębski, Dyrektor Handlowy firmy Kom-Pakt. – „Umowa ta jest potwierdzeniem naszej wiodącej pozycji wśród polskich partnerów Microsoft, o czym świadczą również nasze zwycięstwa w dwóch ostatnich dorocznych rankingach partnerskich Microsoft Dynamics.”

TelForceOne SA jest czołowym na polskim rynku producentem i dystrybutorem akcesoriów do telefonów komórkowych.

Źródło: KOM-PAKT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top