loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Epicor wdroży system ERP  iScala 2.3 w Organice

Firma Epicor Software Corporation, czołowy dostawca zintegrowanego oprogramowania dla przedsiębiorstw, wdroży system ERP iScala 2.3 Enterprise Server w firmie Organika specjalizującej się w produkcji pianek poliuretanowych.


Organika to wiodący producent pianek poliuretanowych, mający swoją główną siedzibę i zakład produkcyjny w Malborku oraz drugi zakład produkcyjny w Pogalewie Wielkim. Wdrożenie oprogramowania iScala 2.3 Enterprise Server obejmie łącznie 50 użytkowników w ośmiu oddziałach spółki zlokalizowanych w Rosji, Czechach, na Ukrainie, w Rumunii, Bułgarii, Serbii oraz Bośni i Hercegowinie. Wdrożenie usprawni procesy logistyczne, produkcyjne oraz finansowe firmy w grupie Organika. Ponadto system pomoże ujednolicić sprawozdawczość finansową i raportowanie zgodne z międzynarodowymi standardami rachunkowości.

Nasza firma rozwija się bardzo dynamiczne, wchodzimy na nowe rynki, wprowadzamy nowe produkty – jesteśmy coraz większą organizacją. Nie chcemy stać się ofiarą własnego sukcesu dlatego w okresie szybkiego rozwoju musimy kontrolować wzrost i coraz więcej procesów zachodzących w naszej firmie. Dlatego m.in. zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowoczesnego systemu wspomagającego zarządzanie – powiedziała Anna Grulkowska Prezes Zarządu, Centrum Usług Korporacyjnych „Organika International”.

O wyborze rozwiązania oferowanego przez firmy Epicor zdecydowała funkcjonalność sprawdzona w wielu firmach z branży chemicznej, bezpośrednia obecność oddziałów Epicora w krajach gdzie Organika prowadzi swoja działalność, dostępność systemu w lokalnych językach oraz możliwość prostej kontroli nad wielooddziałową instalacją, a także relatywnie krótki czas wdrożenia. Nie bez znaczenia był również stosunek funkcjonalności do ceny oferowany przez system ERP  iScala 2.3.

 Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top