loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięsny gigant wybiera system ERP firmy BPSC

 Grupa Sokołów SA podpisała z BPSC umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP – Impuls 5. System będzie wdrażany w Zakładach Mięsnych „Jarosław”, jednej ze spółek należących do Grupy Sokołów.


Wdrożenie systemu odbędzie się w dwóch etapach. W pierwszym zostaną zaimplementowane funkcjonalności związane z ubojem i rozbiorem wchodzące w skład modułu produkcyjnego. Wdrożenie będzie powiązane z jednoczesną instalacją automatycznej linii rozbiorowej. Kolejny etap przewiduje informatyzację obszaru przetwórstwa oraz funkcjonalności pozwalające na sprawne zarządzanie procesami jakości HACCP. Dodatkowo ZM Jarosław wdrożą System Wagowy, autorstwa BPSC.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top