loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Deloitte wdraża system ERP w Corneal Polska

Firma Laboratorium Corneal Polska Sp. z o.o., polski oddział Corneal SA, producenta m.in. implantów oraz aparatury medycznej wykorzystywanej w chirurgii oka, zakończyła wdrożenie systemu ERP SAP R/3 Enterprise w obszarach finansów, rachunkowości zarządczej, gospodarki magazynowej, planowania produkcji oraz sprzedaży i dystrybucji.

Wdrożenie w Polsce wspierane było przez grupę konsultantów z lokalnego oddziału Deloitte w zakresie procesów logistycznych i finansowych oraz zgodności z polską specyfiką podatkową.

„Dzięki pomocy konsultantów z Deloitte procesy w działach finansów, zakupów, sprzedaży oraz produkcji mogły przebiegać sprawniej, zwłaszcza w trudniejszym okresie zaraz po uruchomieniu nowego systemu”
powiedziała Mierosława Korycka, Dyrektor Finansowy Laboratorium Corneal Polska.

Przy integracji procesów finansowych Corneal i nowego właściciela spółki, amerykańskiego koncernu Allergan polscy konsultanci współpracowali z zespołem specjalistów z zakresu zarządzania ryzykiem z francuskiego oddziału Deloitte.

Źródło: www.deloitte.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top