loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

CSF wdraza system ERP w Cementowni Odra

Cementownia Odra S.A na podstawie wnikliwej analizy kompetencji, doświadczeń i referencji wybrała ofertę firmy CSF Polska (link www.csf.pl) na wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX.

Wdrożenie rozpocznie się na początku marca i obejmie następujące obszary funkcjonalne: zarządzanie finansami, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie zaawansowaną produkcją, zarządzanie projektami, zarządzanie relacjami z klientem (CRM), analizy biznesowe i raportowanie oraz dodatkową funkcjonalność do zarządzania zasobami ludzkimi.

Cementownia Odra, firma o ponad 100-letniej obecności na rynku, łączy w swojej działalności tradycję z nowoczesnością. Nadrzędnymi celami strategicznymi spółki są: dostarczanie produktów najwyższej jakości, troska zarówno o klienta jak i o pracownika oraz dbałość o stan środowiska naturalnego. Wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX przyczyni się znacząco do realizacji zakładanych celów gwarantując nie tylko sprawną obsługę bieżącej działalności firmy, ale przede wszystkim zapewni jej dalszy rozwój.

Źródło: CSF

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top