loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP rekomendowany przez SKwP

Simple - dostawca systemów ERP, CRM, Business IntelligenceStowarzyszenie Księgowych w Polsce udzieliło rekomendacji systemowi SIMPLE.ERP w obszarze Finanse i Księgowość w najnowszej jego wersji – 5.0. Rekomendacja SKwP dotyczy użyteczności systemu ERP do stosowania w jednostkach, które w myśl prawa zobowiązane są do prowadzenia ksiąg rachunkowych.


System przeszedł pozytywnie szczegółowy audyt oprogramowania w zakresie zgodności z przepisami polskiego prawa o rachunkowości zawartych w ustawie z dnia 29.09.94r. (UR) z późniejszymi zmianami, uwzględniając także przepisy prawa podatkowego.

Audyt był przeprowadzony przez Biuro Usług Informatycznych SKwP. W treści rekomendacji Stowarzyszenie Księgowych w Polsce zaznaczyło, że "rekomendacja ta ma na celu jedynie umożliwienie potencjalnym nabywcom wyboru odpowiedniego produktu programowego spośród wielu oferowanych i nie zwalnia tych nabywców od odpowiedzialności za dokonany wybór i zastosowanie takiego produktu, który najlepiej odpowiada celom, potrzebom i warunkom nabywcy".

Rekomendacja SKwP nie ma charakteru certyfikatu lub atestu w sensie urzędowego dopuszczenia produktu do użytku. Jest jedynie pozytywną opinią na temat poprawności i prawidłowości działania produktu oraz jego użyteczności w praktyce.

Źródło: Simple SA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top