loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP - Impuls BPSC - w Zakładach Mięsnych SALUS Sp. z o.o.

Firma ZETO S.A. w Poznaniu specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingu IT w oparciu o własne Data Center, poinformowała o podpisaniu umowy na wdrożenie systemu ERP - Impuls BPSC w Zakładach Mięsnych SALUS Sp. z o.o. Wdrożenie obejmie dwa zakłady: ubojnię trzody chlewnej oraz ubojnię bydła.

Wdrażany system, poza standardowymi funkcjami, ma za zadanie optymalizację funkcjonowania przedsiębiorstwa poprzez pełną kontrolę zdarzeń mających miejsce w zakładach. Zostanie on zintegrowany z systemem wagowym rejestrującym wszystkie pomiary produkowanych elementów, a także innymi  urządzeniami peryferyjnymi. Należą do nich: skanery kodów kreskowych, aparaty do pomiaru mięsności. Dodatkowo rozwiązanie umożliwi automatyczną obsługę etykieciarek. Istotną funkcjonalnością ułatwiającą pracę jest również pełna ewidencja służąca do rozliczenia z przewoźnikami wydanych opakowań zwrotnych oraz haków. 

„Dzięki wykorzystaniu systemu Impuls BPSC informacje o każdym produkcie przetwarzane są automatycznie. Jest to szczególnie ważne, gdyż zakłady SALUS są jednym z największych eksporterów mięsa czerwonego w Polsce. Stale współpracują również z wieloma dużymi odbiorcami, którzy wymagają przestrzegania określonych procedur związanych z wagą, jakością oraz terminami przydatności dostarczanych produktów. System umożliwi ograniczenie nakładów pracy ludzkiej, co przyczyni się nie tylko do oszczędności, ale przede wszystkim do eliminacji pomyłek” – powiedział Adam Gębski odpowiedzialny za wdrożenie w firmie ZETO S.A w Poznaniu.

Argumentem przemawiającym za wyborem oferty ZETO S.A. w Poznaniu było duże doświadczenie firmy we wdrażaniu systemu ERP -  Impuls BPSC. Natomiast sam system spełnia wszystkie obecne i przyszłe wymagania funkcjonalne przedsiębiorstwa. Szczególnie istotna jest też możliwość integracji z automatyką przemysłową. Firma ZETO S.A w Poznaniu zapewniła także przedsiębiorstwu „SALUS” pełną elastyczność konfigurowania oferowanego rozwiązania, oraz kompleksowe wdrożenie wszystkich modułów przez doświadczonych konsultantów.

Źródło: www.zeto.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top