loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP TETY w Społem Tychy

"SPOŁEM" Tychy Spółka z o.o., prowadząca sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów spożywczych, wdroży system ERP TETA Biznes Partner przeznaczone dla przedsiębiorstw średniej wielkości.

 

Spółka „SPOŁEM” Tychy zakupiła system Kadry – Płace, jeden z głównych komponentów pakietu TETA Biznes Partner. System obsługuje całość zagadnień związanych z zarządzaniem personelem. Moduł Kadry wspiera prowadzenie akt osobowych. Zawiera kompletną kartotekę danych kadrowych pracowników oraz ewidencję ich czasu pacy. Drugi moduł – Płace, ze względu dużą elastyczność, dynamizuje proces rozliczania i wypłacania wynagrodzeń. System obsługuje działalność socjalną, pozwala na prowadzenie kasy zapomogowo – pożyczkowej i funduszu mieszkaniowego. Spełnia wszystkie wymagania polskiego ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania stażów i zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS.

Umowa została podpisana w listopadzie 2006 r. Wdrożenie obejmuje centralę firmy w Tychach. Zakończenie prac planowane jest na połowę 2007 r.

TETA Biznes Partner jest zintegrowanym rozwiązaniem klasy ERP zaprojektowanym dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Pozwala usprawnić i ujednolicić komunikację w organizacji, znacząco zredukować koszty działalności oraz podnieść wartość firmy. Na etapie wdrożenia jest parametryzowany i dostosowywany do potrzeb organizacji. W przypadku, gdy potrzebne są głębsze modyfikacje, mogą być one zrealizowane poprzez zmiany programistyczne. Użytkownicy pakietu wysoko cenią sobie szybkość i wydajność pracy z systemem.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top