loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

IT.Integro - nowe wdrożenia pakietu ERP

Firma IT.Integro poinformowała o nowych wdrozeniach systemu ERP - Microsoft Dynamics NAV 4.0 PL.Przedsiębiorstwie Wielobranżowym WEGA A. Nasza firma oferująca Dynamics NAV została wyłoniona na drodze przetargu eliminując kilku znaczących dostawców konkurencyjnych systemów. Zgodnie z metodyką wdrażania systemu przystąpiliśmy do prac analitycznych poprzedzających właściwy proces wdrożenia.

WEGA A to polska firma specjalizująca się w logistyce transportu. Zakres świadczonych usług obejmuje spedycję, transport krajowy i zagraniczny, obsługę celną oraz magazynowanie samochodów osobowych i dostawczych, produkowanych w fabrykach należących do General Motors. Świadczy także usługi dealerskie i serwisowe dla tej firmy w Polsce. Wykonuje również usługi transportowo - spedycyjne na rzecz IVECO oraz współpracuje z Fiat Auto Poland w zakresie dystrybucji krajowej i zagranicznej samochodów produkowanych w fabryce w Tychach. (www.wega-a.pl)

Wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV będzie kolejnym naszym projektem realizowanym dla branży automotive. Naszymi klientami jest sieć dealerska BMW w Polsce oraz firma ELIT - jeden z największych w Europie Środkowej i Wschodniej dystrybutorów i dostawców części samochodowych.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top