loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP za 2 PLN dziennie

Firma HEUTHES opublikowała raport porównawczy kosztów wynajęcia systemu ISOF w trybie ASP oraz licencji innych rozwiązań dostępnych na rynku. W zestawieniu ujęto koszty dodatkowe związane z wykorzystaniem systemów, które należy mieć na uwadze wdrażając system czy też obliczając TCO (ang. Total Cost of Ownership), tj. koszty serwerów, systemów operacyjnych, baz danych, usług, energii elektrycznej, jak również aktualizacji wersji.

Z zestawienia wynika, że opłata dzienna za użytkowanie systemu ISOF w małej firmie wynosi tylko 2,13 PLN za jednego pracownika. Oprócz tego średnie oszczędności osiągane na przestrzeni pięciu lat pracy z systemem ISOF wynoszą ponad 34 tys. PLN.

Pełny raport znajduje się pod adresem http://www.isof.pl/tco.hdb


Źródło: www.isof.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top