loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

IT Integro podsumowuje II kwartał

Firma IT Integro, dostawca nowoczesnych rozwiązań klasy ERP, rozpoczęła w drugimy kwarta wdrozeniowe.


BECKER Powłoki Przemysłowe – wdrożenie systemu dla nowej fabryki farb i powłok przemysłowych w Tarnowie. System obejmie finanse, logistykę, zarządzanie produkcją procesową oraz specjalistyczne rozwiązanie związane odpadami niebezpiecznymi. Więcej informacji www.becker-bic.com.

Wydawnictwo BURDA – w zwiąku z intensywnym rozwojem firmy Burda w Polsce, i połączeniu z Hachette Filipacci Medias w Polsce podjęto decyzję o upgradzie i rozszerzeniu systemu o kolejne moduły i użytkowników. Docelowo system będzie obsługiwał kilka firm holdingu. Więcej informacji www.burda.pl.

Cargoforte – kolejny projekt dla firmy spedycyjnej. Firma Cargoforte zdecydowała się na powierzenie wdrożenia systemu MBS NAVISION naszej firmie. Jest to kolejne po firmie MASTERLINK i SIÓDEMKA wdrożenie w firmie spedycyjnej. Więcej informacji www.cargoforte.pl.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top