loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pakiet ERP od 7milowy  w Cehave Pasze

SPRINT Spożywczy, rozwiązanie klasy ERP firmy SAP dla branży spożywczej jest wdrażany w spółce Cehave Pasze. Tym samym po raz pierwszy w Polsce system SAP zostanie wykorzystany w sektorze paszowym.  Wdrożenie systemu ERP firmy SAP  z zastosowaniem prekonfigurowanego rozwiązania SPRINT, obejmuje kluczowe obszary działalności przedsiębiorstwa tj. finanse i kontroling, gospodarkę materiałową, planowania produkcji, a także sprzedaż i dystrybucję.

Otto van der Linden, Prezes Zarządu Cehave Pasze powiedział: – „Wybraliśmy SAP ponieważ  poszukiwaliśmy rozwiązania nowoczesnego, a zarazem stabilnego, które będzie się rozwijało wraz z naszymi potrzebami i będzie służyło nam wsparciem na wszystkich płaszczyznach naszej codziennej działalności. Sądzimy, że SPRINT spełni nasze oczekiwania, a metodologia jego wdrożenia jak i nasze zaangażowanie, pozwolą nam już wkrótce cieszyć się owocami naszej pracy.”

Wdrażany w Cehave SPRINT Spożywczy stanowi rozwiązanie dedykowane dla firm produkcyjnych i handlowych z sektora spożywczego. Zawiera sprawdzone wzorce biznesowe pochodzące z praktyki wdrożeń systemu SAP i właściwe tylko dla sektora spożywczego rozwiązania branżowe takie jak np. zarządzanie partiami, zarządzanie terminami ważności, kontrola jakości ze standardem HACCP i szereg innych. SPRINT Spożywczy opracowany został na bazie doświadczeń grupy BCC we wdrożeniach SAP u liderów rynku spożywczego. Klientami grupy BCC są m.in. Grupa Żywiec, Ferrero, Nordzucker, Pfeifer & Langen. Z rozwiązania ERP - SPRINT  korzystają obecnie: Elite Cafe, Mokate, Fabryka Cukiernicza Kopernik i spółka giełdowa Elstar Oils SA.

Cehave Pasze skorzysta z oferty pełnego outsourcingu systemu SAP. Dostawcą usługi hostingu SAP będzie firma BCC. Dzięki możliwości dzierżawy mocy obliczeniowej serwerów w centrum outsourcingowym BCC, Cehave nie będzie musiało inwestować w platformę sprzętową pod system SAP.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top