loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ERP od Epicor|Scala w agencjach reklamowych

Firma Epicor Software Corporation, w Polsce funkcjonująca pod nazwą Epicor|Scala, czołowy dostawca zintegrowanego oprogramowania dla średnich przedsiębiorstw, poinformowała o zawarciu kontraktów na wdrożeniu najnowszej wersji systemu iScala 2.2 – w pełni zintegrowanego systemu Epicor Software Corporation do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) w agencjach reklamowych  Gruppa 66 Ogilvy i Young & Rubicam.

Agencja Ogilvy korzystała wcześniej ze starszej wersji systemu Scala. O wyborze nowej wersji systemu – iScala 2.2 - zdecydowało zadowolenie użytkowników z dotychczasowej pracy z aplikacją, możliwość szybkiego wdrożenia nowej wersji systemu oraz łatwa adaptacja systemu do zmieniających się przepisów. Nie bez znaczenia były także udogodnienia w nowej wersji iScala, związane z zarządzaniem i administrowaniem, oraz rozszerzone funkcjonalności modułu Finanse: raportowanie, możliwość tworzenia wydruków, integracja z pakietem MS Office, czy możliwość zarządzania środkami trwałymi. W polskiej agencji Gruppa 66 Ogilvy zwiększono także ilość użytkowników systemu – obecnie z  modułu Finanse iScala korzysta łącznie 8 osób. Projekt wdrożeniowy dla Ogilvy w Polsce był koordynowany przez polskich konsultantów Epicor|Scala. 

Taką samą decyzję podjęła inna agencja reklamowa będąca wieloletnim użytkownikiem systemu Scala zarówno w Polsce jak i na Węgrzech - Young & Rubicam. Oprócz wymienionych powyżej powodów, dodatkową motywacją do równoczesnego przejścia na najnowszą wersję systemu była możliwość wdrożenia identycznego systemu w kilku spółkach należących do grupy Young & Rubicam, mających siedzibę w różnych krajach.

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top