loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wdrożenie w Eurofaktor nagrodzone przez BEA

Comarch otrzymał nagrodę BEA za projekt wdrożenia systemu finansowo-doradczego do obsługi klientów detalicznych w firmie Eurofaktor S.A. Nagrodzone rozwiązanie to innowacyjny system finansowy o architekturze 3-warstwowej, oparty na serwerze aplikacyjnym BEA WebLogic, współpracujący z silnikiem bazy danych Oracle. Innowacyjność zastosowanego rozwiązania pozwala na szybkie wdrażanie oraz integrację wielu systemów poprzez platformę integracyjną BEA.

- Nagroda za wdrożenie w Eurofaktor bardzo nas ucieszyła. Szczególnie dlatego, że jest to kolejne obiektywne potwierdzenie jakości rozwiązań Comarch dla szeroko rozumianego sektora finansowego. Poza potwierdzeniem posiadanych kompetencji i doświadczenia, istotne jest dla nas uzasadnienie werdyktu, mówiące o kompleksowości i elastyczności naszych rozwiązań. To cechy szczególnie pożądane przez klientów, i my je gwarantujemy. - mówi Paweł Przewięźlikowski, wiceprezes Comarch.

Eurofaktor S.A. jest czołową firmą świadczącą usługi finansowe. W tym roku obchodzi 10-lecie swojej działalności na rynku. Spółka wiele lat specjalizowała się w świadczeniu usług faktoringowych dla dużych firm z branży energetycznej i przemysłowej. Obecnie Spółka rozszerza wachlarz świadczonych usług o nowe produkty finansowe skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw oraz odbiorców detalicznych.

- Wdrożenie systemu finansowo-doradczego jest dla naszej Spółki ważnym etapem na drodze wprowadzenia produktu dla klientów indywidualnych. - mówi Mirosław Nowicki, wiceprezes Eurofaktora. - Gratulujemy firmie Comarch wyróżnienia za projekt wykonany na potrzeby naszego nowego przedsięwzięcia i mamy nadzieję, że jest to również dla niego zwiastun sukcesu.

Produkt dla odbiorców detalicznych znajdzie się w ofercie Eurofaktor S.A. w II kwartale br., będzie skierowany do osób, które nie mogą liczyć na kredyty bankowe. - Będzie to jedyny tego typu produkt na rynku - dodaje Mirosław Nowicki.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top