loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

BCC wspiera Kerakoll w korporacyjnym wdrożeniu systemu SAP

Polski oddział Kerakoll skorzysta z korporacyjnego wzorca SAP w zakresie finansów. Projekt zakończy się w styczniu 2006 r. uruchomieniem systemu w obszarze rachunkowości finansowej (FI) oraz środków trwałych (FI-AA). Rozwiązania SAP zostaną połączone interfejsami z innymi systemami informatycznymi, m.in. wspomagającymi obsługę procesów logistycznych Kerakoll.

Zakres wsparcia BCC obejmuje przystosowanie rozwiązań korporacyjnych do wymagań polskich przepisów, szkolenia pracowników Kerakoll z SAP, przygotowanie dokumentacji dla użytkowników systemu, wsparcie w przeniesieniu danych z obecnych rozwiązań informatycznych do systemu SAP, a także wszechstronną pomoc podczas startu produktywnego systemu.

Aleksandra Kozłowska, Dyrektor Finansowy Kerakoll Polska, komentuje: „Do wsparcia wdrożenia SAP wybraliśmy BCC ze względu na bogate doświadczenia w tego typu wdrożeniach korporacyjnych. Udział BCC gwarantuje nam, że nasze rozwiązanie będzie spójne z międzynarodowymi standardami grupy Kerakoll, a zarazem zgodne z polskimi uwarunkowaniami i przepisami”.

Grupa Kerakoll International to jeden ze światowych liderów w produkcji nowoczesnej chemii budowlanej, jak również całych systemów technologicznych, związanych z renowacją i dostosowaniem do odpowiednich warunków danego produktu. Posiada szeroką gamę produktów od klejów i fug, po systemy układania podłóg drewnianych oraz wykładzin tekstylnych i podłogowych. W nowoczesnym zakładzie Kerakoll w Rzgowie pod Łodzią produkowane są m.in. kleje do płytek ceramicznych i kamiennych, masy i mieszanki do spoinowania (fugi), masy samopoziomujące, masy i mieszanki tynkarskie (tynki).

Źródło: BCC

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top