loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pakiet ERP - Impuls BPSC w firmie Wojtpol

BPSC systemy ERP, HR, CRM, Business IntelligenceWojtpol Sp. z o.o. dołączył do grona firm, które skorzystały z oferty firmy BPSC. Spółka podpisała właśnie umowę na wdrożenie systemu klasy ERP Impuls BPSC, którego zadaniem będzie przede wszystkim kompleksowe wsparcie zarządzania procesem produkcji, a w efekcie zwiększenie możliwości produkcyjnych.

 


Firma Wojtpol Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność prawie 60 lat temu. Po nawiązaniu w latach 70-tych trwającej do dziś współpracy z IKEA Wojtpol rozpoczął produkcję mebli sosnowych z litego drewna. Swoje wyroby firma sprzedaje poprzez sieć sklepów IKEA na rynku polskim i zagranicznym. W chwili obecnej Wojtpol nadal intensywnie się rozwija. Ogromne zainteresowanie jakie produkty firmy budzą wśród klientów IKEA wymagają od Wojtpolu ciągłego zwiększania potencjału produkcyjnego. Ta potrzeba legła u podstaw decyzji o wdrożeniu zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie Impuls BPSC.

Nowy system ma przede wszystkim zoptymalizować procesy produkcyjne i w konsekwencji zwiększyć możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa. Konsekwencją wdrożenia będzie także precyzyjne rozliczanie kosztów produkcji oraz wzrost terminowości realizacji zamówień.

Wojtpol zdecydował się na wdrożenie następujących modułów systemu Impuls BPSC: Finanse Księgowość Koszty, Kadry Płace, Środki Trwałe, Produkcja, Gospodarka Materiałowa, Dystrybucja oraz Controlling.
Źródło: www.bpsc.com.pl

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top