loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
sbiznes logoCzołowy producent stojaków rowerowych i elementów małej architektury firma Krosstech Sp. z o.o. S.k. z Krosna dokonała wyboru systemu ERP sBiznes ® i był to najlepszy z możliwych wyborów.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Jesteśmy polskim producentem stojaków rowerowych, elementów małej architektury miejskiej, przemysłowej oraz drogowej. Dynamiczny rozwój firmy wymusił konieczność wdrożenia nowoczesnego systemu informatycznego, który będzie wspomagał nasze procesy decyzyjne.

Po wnikliwej analizie systemów dostępnych na rynku wybraliśmy system sBiznes ® i patrząc z perspektywy czasu był to optymalny wybór dla naszej firmy.

System sBiznes ® spełnia nasze oczekiwania a jego intuicyjność pozwoliła nam wdrożyć w stosunkowo krótkim czasie podstawowe moduły i funkcjonalności Obecnie wdrażamy kolejne moduły, które przyśpieszą nasze procesy decyzyjne oraz usprawnią zarządzanie produkcją i sprzedażą.

System sBiznes ® ciągle jest doskonalony, rozwijany i już wkrótce może dominować na polskim rynku. Dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Ze swej strony polecam to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niezawodne systemy informatyczne w przystępnej cenie.

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Krosstech Sp. z o.o. S.k. Arkadiusz Tutak


Źródło: www.sbiznes.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top