loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
sbiznes logoTax IT to nowoczesna w swoim podejściu firma świadcząca usługi finansowo-księgowe wraz z usługami informatycznymi. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie usług z zakresu rachunkowości, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego i finansowego oraz wsparcia procesów biznesowych technikami informatycznymi jest czołową firmą nie tylko w swoim regionie.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Ponad 20 lat doświadczeń, ciągły rozwój i samodoskonalenie, a także wciąż aktualizowana bądź zdobywana na nowo wiedza są naszym największym atutem.

Przenikanie się świata finansów oraz technik informatycznych stanowi dziś nieodzowny elementem każdego profesjonalnego biznesu.

Zajmujemy się szeroko rozumianą informatyzacją przedsiębiorstw, łącząc wiedzę i doświadczenie z zakresu rachunkowości i informatyki.

Znajomość rachunkowości przedsiębiorstw sprawia, że doskonale rozpoznajemy potrzeby naszych klientów, starając się usprawnić wszelkie aspekty działalności operacyjnej i ich współdziałanie z komórkami finansowymi przedsiębiorstwa.

Po wnikliwej analizie systemów wybraliśmy system sBiznes® do obsługi własnej działalności oraz firm naszych klientów. Kompleksowe podejście do biznesu oraz nowoczesna technologia w postaci systemu sBiznes® pozwala nam pozyskiwać nowych klientów. Elastyczność programu sBiznes®, otwartości na zmiany i potrzeby użytkowników oraz czas reakcji serwisu były głównymi kryteriami podjęcia decyzji o wyborze systemu podkreśla właściciel firmy, Doradca podatkowy Pan Radosław Belniak.


Prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi oprogramowania sBiznes® połączone z aspektami rachunkowości i podatków, korzystając ze wsparcia licencjonowanego Doradcy Podatkowego.

Należy podkreślić stosunkowo krótki czas wdrożenia systemu sBiznes® oraz intuicyjność obsługi co z naszego punktu widzenia jest bardzo istotne zarówno dla naszej firmy jak i naszych klientów, dla których istotnym elementem są koszty funkcjonowania.

Źródło: www.sbiznes.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top