loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

abas logo erp 2021abas Business Solutions Poland, spółka należąca do globalnej Grupy abas, jednego z czołowych światowych dostawców systemów klasy ERP, nawiązuje współpracę z Tekra sp. z o.o. - producentem wysięgników i komponentów do dźwigów samojezdnych, gąsienicowych, do podestów ruchomych i konstrukcji stalowych z wysokowytrzymałych stali drobnoziarnistych.

 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 
 
abas ERP usprawnia procesy zarządzania kluczowymi obszarami firmy

Wdrożenie nowoczesnego systemu abas ERP w spółce Tekra ma zautomatyzować pracę na poszczególnych działach produkcyjnych. Ma ponadto wprowadzić cyfryzację obiegu dokumentów, usprawnić funkcjonowanie, poprawiając ogólną wydajność pracy zakładu Tekra, a przy tym redukując źródła powstawania kosztów, typowych w tradycyjnym stylu planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Wymagająca branża. Solidne rozwiązania

Tekra słynie z wytwarzania produktów najbardziej wymagających pod względem jakości i uwarunkowań technicznych. Przykładowo, produkuje takie, dla których maksymalny udźwig wynosi 400t – co można porównać do wagi 133 afrykańskich słoni, lub o długość wysięgnika teleskopowego liczącego 70 m – to jak długość szyi 28 żyraf.

W procesie produkcji stosujemy najnowocześniejsze urządzenia techniczne i przyrządy, przez co na niezmiennie wysokim poziomie pozostaje jakość i efektywność świadczonej pracy. Tą samą zasadą kierowaliśmy się przy wyborze systemu ERP. Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z abas Business Solutions Poland, bo wierzymy, że tylko konsekwentne stawianie na jakość i współpracę z solidnymi i niezawodnymi partnerami biznesowymi zapewni budowanie silnej marki Tekra - powiedział Harald Wiedei, Prezes Zarządu Tekra Sp. z o.o.


Doświadczenie, zrozumienie i innowacyjność - rozwiązania na miarę Przemysłu 4.0

Czwarta rewolucja przemysłowa stanowi ogromne wyzwanie dla producentów, a jednocześnie oferuje nowe możliwości rozwoju i postępu. Dynamika rozwoju sprawia, że cyfrowa transformacja stała się istotnym zagadnieniem w agendzie przedsiębiorstw chcących zdobyć lub utrzymać przewagę konkurencyjną. Stąd firmy szukają rozwiązań, zapewniających dużą elastyczność. Wśród nich są systemy klasy ERP, integrujące wszystkie procesy zachodzące w organizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z firmami funkcjonującymi w różnych gałęziach przemysłu, znamy oczekiwania i potrzeby rynku. Znamy wyjątkowe wymagania różnych branż i doskonale rozumiemy wyzwania przed jakimi stoją przedsiębiorstwa w erze Przemysłu 4.0. Cieszymy się, że renomowana marka jaką jest Tekra, dołącza do grona partnerów biznesowych abas Polska - mówi Paweł Kużdowicz, Członek Zarządu abas Business Solutions Poland.


Globalna Grupa abas jest jednym z czołowych dostawców oprogramowania klasy ERP. Od 40 lat dostarcza elastyczne rozwiązania klasy ERP dla przedsiębiorstw średniej wielkości, które często są liderami w swoich branżach.

Źródło: www.abas-poland.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top